Pikk kleit KAAPOT Koidutaevas, 36, 38, 40, 42, 44

175.00 

Lillakassinine ruuduline meie oma uus disainmuster on kummardus meile hingelähedastele Põhja-Eesti kaapotkleitidele. Kleit on keskelt läbilõigatud ja keskkohta kroogitud pika seelikuga. Seelikuosas on külgtaskud. Kleidil on pikad mansetiga puhvvarrukad ja O-kaelus. Kreppkoelise kanga materjal on 95% tencel, ja 5% elastaan, see on pehme ja mõnus, kantav aastaringselt.

TENCEL ® ehk teise nimega LYOCELL on looduslik, põhiliselt eukalüpti toorpuidust valmistatud ökomaterjal. Tenceli kiud on bambuse ja viskoosi sarnane, aga tootmises oluliselt keskkonnasõbralikum ja jätkusuutlikum ning 99,5% ulatuses taaskasutatav.
TENCEL ® oma tekstuuriga on väga sarnane siidile, see on veidi tugevam kui viskooskangas, samas soe nagu vill ja veidi pehmem kui puuvill.TENCEL kangast toode langeb hästi, on luksusliku siidja välimusega ja kaunite püsivate toonidega.
Häid omadusi veel: TENCEL ® on niiskust imav – niiskuse juhitavus 50% suurem kui puuvillal. Tselluloosipõhised kiud imavad endasse kogu üleliigse niiskuse hoides ümbritseva keskkonna värske ning kuivana. Lisaks toetab see kangas keha loomulikku temperatuuri reguleerimist, on antibakteriaalsete omadustega ning sobib ülitundlikule nahale ja allergikutele. Tencel on antistaatiline ja mittekortsuv ning ei tõmba pesus kokku ega muuda vormi. Hooldusjuhend on kleidi seeliku küljeõmbluses. Soovitav õrnpesu, muster seespool, mitte kuivatada masinaga, kreppkangast kleiti on mõistlik kuivatada tasapinnal.

Muster

Suurus

, , , ,

Toode

Värv

,