Trapetskleit HAAPSALU Signatuur, 36, 38, 40, 42, 44

129.00 

Uus lühike suvekleit lihtne, kantav, kaunis ning seljas mõnus. Kleit on meie oma disainmustriga, mis kasutab korduva motiivine kuulsa Haapsalu kudumsalli nn piibelehe mustri motiivi. Pits on valge ja sinisel põhjal. uue lõikega trapetskleit on keskelt liibuvam kui varasem lõige, rinnal nurgelise avara kaeluse all on väikesed krooked ning kleidil on lühikesed puhvvarrukad. Kreppkoelise kanga materjal on 95% tencel, ja 5% elastaan, see on pehme ja mõnus, kantav aastaringselt. See on esimene mittekortsuv viskoos, hea reisikleit!

TENCEL ® ehk teise nimega LYOCELL on looduslik, põhiliselt eukalüpti toorpuidust valmistatud ökomaterjal. Tenceli kiud on bambuse ja viskoosi sarnased, aga tootmises oluliselt keskkonnasõbralikumad ja jätkusuutlikumad ning 99,5% ulatuses taaskasutatavad.
TENCEL ® oma tekstuuriga on väga sarnane siidile, see on veidi tugevam kui viskooskangas, samas soe nagu vill ja veidi pehmem kui puuvill. TENCEL ® -kangast toode langeb hästi, on luksusliku siidja välimusega ja kaunite püsivate toonidega.
Häid omadusi veel: TENCEL ® on niiskust imav – niiskuse juhitavus on 50% suurem kui puuvillal. Tselluloosipõhised kiud imavad endasse kogu üleliigse niiskuse hoides ümbritseva keskkonna värske ning kuivana. Lisaks reguleerib see kangas keha loomulikku temperatuuri, on antibakteriaalsete omadustega ning sobib ülitundlikule nahale ja allergikutele. Tencel on antistaatiline ja mittekortsuv ning ei tõmba pesus kokku ega muuda vormi. Hooldusjuhend on kleidi seeliku küljeõmbluses. Soovitav õrnpesu, muster seespool, mitte kuivatada masinaga, kreppkangast kleiti on mõistlik kuivatada tasapinnal. Valmis toodet võib hoida ka riiulis, ei pea rippuma riidepuul.

Muster

Suurus

, , , ,

Toode

Värv

,

Sulle võib meeldida ka…