Maksikleit LEEGIPUU, 44

195.00 

Eriline ning efektne! Batiktehnikas värvitud mitmetoonilisest zakaarkoelisest viskoostrikotaažist voogav maksiipikkuses keskelt läbilõikega kleit on hea valik pidulikeks sündmusteks aastaringselt! Kleidil on 3/4 sirged varrukad ja O-kaelus. Seeliku pikkus märgitud suurusnumbri juures. Kleidil on kehaosal vooder. Materjal on viskoosi ja polüamiidi segu – pehme, libe, hingav ja mittekortsuv trikotaaž. Sobib pidulikuks kleidiks ning aastaringselt kandmiseks.

See žakaarkoeline bariktehnikas värvitud viskoostrikotaaž on väga erilise ja meeldejääva koega kangas. Värviliste veidi 3D pinnaga karvaste lehtede vahel on õrnal läbipaistev kangapind, mis teeb kanga pidulikuks. Hooldusjuhend on kleidi kõljeõmbluses.
Kleidi viskoostrikotaažkangas sisaldab elastaani, mis annab kangale pehmuse, hea langevuse ning vastupidavuse. Kangas on tehtud moodsa tehnoloogiaga nagu spordikangas, see hingab, reguleerib temperatuuri ning ei aja higistama. Kleiti saab pesta käsitsi või masinas õrnal režiimil ja jaheda veega.

Muster

Suurus

Toode

Värv

Sulle võib meeldida ka…