Küpsiste Kasutamise Tingimused

Meie veebileht www.donnanordica.com kasutab küpsiseid.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie arvutisse või muusse seadmesse meie või meie teenusepakkujate poolt. Küpsised aitavad meil tuvastada arvutit või seadet, mida Te kasutate meie veebilehtedele pääsemiseks, kuid Teid isiklikult ei ole me tavaliselt võimelised tuvastama. Juhul kui me siiski tuvastame, käsitleme me saadud teavet isikuandmetena vastavalt kehtivate andmekaitseseaduste ja meie kasutamistingimuste nõuetele.

Me kasutame küpsiseid, et võimaldada meie veebilehe nõuetekohast toimimist, kuid ka selleks, et isikupärastada selle sisu ja reklaami, et pakkuda sotsiaalmeedia funktsioone ning analüüsida meie lehe külastatavust. Samuti jagame me teavet Teie veebilehe kasutuskogemusest meie sotsiaalmeedia, turunduse ning analüütika teenuse pakkujatega, mis võivad seda teavet kombineerida muu teabega, mida Te olete neile pakkunud või on nemad kogunud Teie poolt nende teenuste kasutamise käigus.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega Te nõustute meiepoolsete küpsiste kasutamisega nagu on sätestatud käesolevates tingimustes. Te võite oma nõusolekut igal hetkel tagasi võtta, muutes oma brauseris küpsiste seadeid. Rohkem infot allpool.

Mis küpsiseid me kasutame ning millisel eesmärgil:

Meie veebileht kasutab püsiküpsiseid ja seansiküpsiseid. Seansiküpsised püsivad Teie seadmel kuni veebibrauseri sulgemiseni, kuid püsiküpsised jäävad teie seadmesse kuni need kustutatakse manuaalselt või automaatselt.
Küpsised võivad olla paigutatud Teie seadmele meie poolt (tuntud kui esimese osapoole küpsised) või meie teenusepakkujate veebilehtede poolt (tuntud kui kolmandate osapoolte küpsised). Ainult küpsise omanik võib näha teavet, mida see kogub.

Me kasutame neli tüüpi küpsiseid:

Tehnilised küpsised – me kasutame küpsiseid, mis on vajalikud meie veebilehe kasutamiseks. Need küpsised võimaldavad Teil veebilehel navigeerimist ning selle funktsioonide kasutamist. Ilma nende küpsisteta ei ole meie veebileht võimeline korralikult funktsioneerima ning seetõttu ei ole võimalik Teil neid küpsiseid välja lülitada või nendest keelduda.

Analüütilised küpsised – me kasutame analüütilisi küpsiseid, et analüüsida meie veebilehe külastatavust. Me kogume seda informatsiooni, et teada saada, mis lehed on kõige enam külastatavad, mis allikad suunavad meie veebilehele, esilehe külastatavuse määra jmt. Me kasutame seda informatsiooni, et muuta meie veebilehed paremaks ning see abistab meid külastajate tõstatatud probleeme uurida. Need küpsised ei kogu Teie tuvastamist võimaldavat teavet.

Isikustamise küpsised – me kasutame isikustamise küpsiseid, et võimaldada Teile meie veebilehe mugavamat kasutamist. Need küpsised aitavad meie veebilehel meeles pidada valikuid, mida Te teete ning pakkuda personaalsemaid funktsioone (hoida Teid sisse logituna, pidada meeles Teie keele eelistust, pidada meeles reklaami, mida Te olete salvestanud jne). Teavet, mida need küpsised koguvad, võib muuta anonüümseks ja nad ei saa jälgida teie sirvimistegevust teistel veebilehtedel.

Reklaamiküpsised – me kasutame reklaamiküpsiseid, et tuua Teieni Teie jaoks asjakohasemat ja huvidele vastavat reklaami. Need küpsised koguvad informatsiooni Teie sirvimisharjumustest. Nad on seotud teenustega, mida pakuvad kolmandad osapooled nagu näiteks „like“ ja „share“ nupud ning reklaamid. Me kasutame neid ka kolmandatele osapooltele teabe jagamiseks meie veebilehe Teiepoolsest külastusest, et nad saaksid oma reklaami Teie jaoks asjakohasemaks muuta, kui te külastate nende veebilehekülgi.

Lingid teistele veebilehekülgedele

Meie veebilehed sisaldavad linke teistele veebilehtedele. Kui Te otsustate külastada reklaami avalikustajat või kolmanda osapoole veebilehte, suunatakse Teid selle kolmanda osapoole veebilehele. Pange tähele, et me ei oma kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle ega selle üle, millise kolmanda osapoole veebilehed on teenuse kasutamisega seotud. Teised leheküljed võivad seada Teie arvutile oma küpsiseid või teisi faile, koguda andmeid või küsida Teie käest isiklikku informatsiooni. Soovitame Teil lugeda külastatavate veebilehtede privaatsuspoliitikat või privaatsust puudutavaid avaldusi.

Küpsistest keeldumine ning küpsiste seadete muutmine

Te võite muuta oma brauseri sätteid, et võtta vastu või keelduda kõikidest küpsistest, valida, mis küpsiseid Te soovite või ei soovi, kustutada küpsiseid, mis on juba seatud, või paluda teavitust, kui küpsis Teie seadmele väljastatakse. Teie brauserisisene Abi funktsioon peaks Teile ütlema, kuidas seda teha.

Pange tähele, et meie veebileht ei pruugi töötada korralikult ning te pruugi saada kasu kõikidest meie veebilehe funktsioonidest, kui Te keeldute või kustutate mõned või kõik küpsised.

Sinu paremaks abistamiseks kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamisel nõustud küpsistega.
Selge Lähemalt