Midikleit VÕLUPUU Sinine, 38

149.00 

Eriline ning efektne! Batiktehnikas värvitud mitmetoonilisest sinisest zakaarkoelisest viskoostrikotaažist sirgelõikeline midipikkuses keskelt läbilõikega kleit on hea valik pidulikeks sündmusteks! Kleidil on kehaosal vooder, pikad mansetile kroogitud varrukad, ees keskel dekoratiivne ühe keeruga vöödetail ja nn paatkaelus, mil taga turjal nööpkinnis. Seeliku pikkus 81 cm. Materjal on viskoosi ja polüamiidi segu – pehme, libe, hingav ja mittekortsuv trikotaaž.

See žakaarkoeline batiktehnikas värvitud viskoostrikotaaž on väga erilise ja meeldejääva koega kangas. Värviliste veidi 3D pinnaga karvaste lehtede vahel on õrnal läbipaistev kangapind, mis teeb kanga pidulikuks. Hooldusjuhend on kleidi kõljeõmbluses.
Kleidi viskoostrikotaažkangas sisaldab elastaani, mis annab kangale pehmuse, hea langevuse ning vastupidavuse. Kangas on tehtud moodsa tehnoloogiaga nagu spordikangas, see hingab, reguleerib temperatuuri ning ei aja higistama. Kleiti saab pesta käsitsi või masinas õrnal režiimil ja jaheda veega.

Muster

Suurus

Toode

Värv

Sulle võib meeldida ka…