Maksikleit SUVI Orhideed, 36

175.00 

Kuuma suve valik! Õhkkergest lillelisest musliinist kolme lendleva kroogitud seelikupaneeliga ja varrukateta maksikleit on palavaks suvepäevaks justkui loodud. Kleidi pihaosa on ampiirlõikeline, rinna alla tõstetud läbilõikega. Kleidi seelikuosas on peidetud külgtaskud. Materjal on 100% puuvillane. Mustris kaunid orhideed. Kleiti võib kanda nii vööga kui ka ilma, pildilolev vöö ei kuulu hinna sisse. Kleit kohe olemas, üldpikkus 134 cm.
Ainueksemplar, viimane kleit sellest kangast (modellil pildil seljas midipikkuses kleit, maksipikkus on nagu iirisemustriga kleidil)

Ajalooliselt aadlidaamide suvekleidiriie musliin on taas moodi tulnud! Musliin ehk kahekordne puuvillkrepp on eriti pehme, sulgkerge ja õhuline kangas. Musliinkangast ei pea triikima ning see muutub iga pesuga üha pehmemaks. Kahekordne musliin ei ole läbipaistev, kuid siiski hingab väga hästi, selle pärast on see kangas eriti armastatud palavte suvede ajal. Kangas imab hästi niiskust. Musliinkangas on kergelt kortsuline, mõnusalt pehme käe all. Hooldusjuhend on kleidi õmbluses sees.

Muster

,

Suurus

Toode

Värv

,

Sulle võib meeldida ka…